VELKOMMEN TIL RIM



Rim er et allsidig kommunikasjonsbyrå. Vår jobb er å gjøre din bedrift eller merkevare synlig.
Kreative ideer, teknologi, stødige råd, raske leveranser og god service er våre verktøy.




Siste Nytt

Siste Nytt

Design som religion

Vi skaper noe vi vil at folk skal tro på. Vi vil at folk skal følge og elske det vi har skapt. Vi vil ha trofaste tilhengere som deler vårt glade budskap! Dog er vi som designere konkrete og menneskelige, og det vi skaper er håndfast og synlig. Ergo, vi er ikke guder. På langt nær! Men vi […]

Super Bowl: Annonsørenes store dag i USA

Årets Super Bowl ble et rekordår for TV-annonsering. 184 millioner voksne amerikanere ser på TV denne kvelden og det koster flesk å være synlig i beste sendetid: 4,5 millioner dollar for 30 sekunders reklame. I skrivende stund, 2. februar, er det nok en del amerikanere (og kanskje nordmenn) som har tømmermenn. Noen ringer til sjefen […]


facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutube

Tjenester



 
Strategi
Effektiv kommunikasjon starter med en plan. Vi i Rim er rådgivere og kan bistå med å definere hva du skal si til hvem, hvor og hvordan. Det danner så grunnlaget for videre arbeid.
 
Design
Design som konkurransevirkemiddel brukes som aldri før og kan gi assosiasjoner ingen tekst kan hamle opp med. Design bygger identitet og trigger gjenkjennelse av merkevaren din.
 
Innhold
Vi kan kunsten å lage godt innhold tilpasset målgruppen uansett sjanger og kanal.
 
Digitalt
Ved hjelp av gode systemer og metodikk, bidrar vi til at våre kunder når sine mål i et marked som er avhengig av digital tilstedeværelse.



Infographics_RIM_fagomraader

Portefølje



Kontakt Oss



ADRESSE
Grønnegata 64
Pb. 333
2303 Hamar


KONTAKT
post@rim.no
62 51 96 75
Grønnegata 64, 2303 Hamar

Fyll ut skjemaet med en kort beskjed, og vi tar snart kontakt.

Ansatte



VÅRT FANTASTISKE LAG

Fantastiske lag består av fantastiske mennesker, og her er våre.

Bjornar Bjørnar Bjørke Olsen
Webutvikler
Mobil: 922 85 442
BJORNAR@RIM.NO
Herman Herman Schjerve
Utviklingsleder
Mobil: 408 57 361
HERMAN@RIM.NO
Leif Leif Randen
Kurs & brukerstøtte web
Mobil: 951 33 768
LEIF@RIM.NO
Maja Maja Sørlundsengen
Kommunikasjonsrådgiver
Mobil: 926 93 213
MAJA@RIM.NO
Nina Nina Knutsen
Teamleder grafisk design
Mobil: 414 34 100
NINA@RIM.NO
Petter Petter Hallerby
Leder
Mobil: 982 83 232
PETTER@RIM.NO
Qiming Qiming Mei
Rådgiver
Mobil: 405 53 319
QIMING@RIM.NO
Roger Roger Engeskaug
Rådgiver
Mobil: 452 79 606
ROGER@RIM.NO
Sine Sine Nesvaag
AD & Grafisk Designer
Mobil: 976 99 563
SINE@RIM.NO
Siv Siv Storøy
Illustratør & designer
Mobil: 997 74 711
SIV@RIM.NO
niels Niels Hagen
Kommunikasjonsrådgiver
Mobil: 416 45 445
NIELS@RIM.NO
Runar Runar Brekkhus
Systemutvikler & designer
Mobil: 994 62 316
RUNAR@RIM.NO